تراس سبز

لذت و هیجان یک دور همی‌ را در تراس خانه یا محل کار خود تجربه کنید شیوه جدیدی از بام را سبز در تراس گاردن تجربه کنید حتی با کمترین هزینه‌ها میتوانید تراس خود را به محل طبیعت در کنار خود تبدیل کنید و هر لحظه از آن‌ لذت ببرید.

مشاور بازدید و طراحی رایگان می‌باشد

زندگی‌های آپارتمانی امروزی باعث شده تنها فضای باز و بیرونی آپارتمان‌ها ، تراس و بالکن باشد. جایی که بتوانیم در آن از هوای آزاد لذت ببریم و استراحتی بکنیم. تقریبا همه آپارتمان‌ها دارای تراس هستند، اما داشتن یک تراس جادار و زیبا می‌تواند لحظات آرام و نشاط آوری را برای شما فراهم کند. جایی برای صرف غذا، ملاقات دوستان، مطالعه و … .
در صورتی که می‌خواهید تمام تابستان با دوستانتان باشید قطعا به یک تراس یا پاسیو نیاز دارید. شما که خانه خود را به زیبایی دکور کرده اید، چرا فکری به حال دکوراسیون تراس خود نکنید. در اینجا ایده‌های بسیاری مخصوص طراحی و معماری داخلی پاسیو وجود دارد که شما می‌توانید از آنها الهام بگیرید . بسته به نیازهای شما، می‌توانید از نیمکت‌ها، جداول، صندلی آفتاب ، در فضای باز، شومینه و یا یک محیط بسیار سبز با گل و گیاهان معطر با ایجاد صدای دلنشین پرنگان و فواره آب بهره ببرید ..
شما ممکن است به سبک سنتی علاقه داشتید و یا سبک مدرن. در سبک سنتی قطعا اولین چیزی که به ذهن همه می‌رسد، استفاده از چوب و وسایل چوبی است و در سبک مدرن اغلب از لوازم استیل و فلزی برای مدرن کردن بیشتر محیط، استفاده می‌شود. ما در اینجا از هر دو سبک استفاده کرده ایم و شما می‌توانید یکی از این دو سبک را، بسته به علاقه و سبک دکوراسیون خود انتخاب کنید.